O nás

Firma vznikla v roce 1994. Jsme ryze česká firma. V současné době je hlavní činností zemědělská výroba. Hospodaříme celkem na cca 1700 ha zemědělské půdy společně s naší dceřinou společností AGRO Lipovec s.r.o. Z těchto 1700 ha tvoří cca 200 ha travních porostů, zbytek (1500 ha) je orná půda. V živočišné výrobě se orientujeme na chov dojnic. Dlouhodobě patříme k chovům prostým od IBR. V současné době máme v našem šlechtitelském chovu cca 150 ks červenostrakatých dojnic s užitkovostí přes 8000 litrů mléka.

 

Kromě zemědělské produkce máme i stále expandující zámečnickou výrobu, ve které vyrábíme od jednoduchých výrobků, přes vybavení stájí, až po konstrukce hal. Můžeme nabídnout vnitrostátní dopravu i servis zemědělských strojů (nákladní auta, traktory...).

 

Dále nabízíme k ochraně majetku zabezpečovací, kamerové a docházkové systémy. K tomu patří i vstupní systémy do areálů, jako jsou automatické brány s ovládáním, např. přes autorizované mobilní telefony se záznamem, kdy a který telefon bránu použil, možnost otevření brány v určitých časech...

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.